Dzisiaj jest          

NAUCZYCIELE
KLASA IV - VIII I III GIMNAZJUM
rok szkolny 2018/2019


Przedmiot Nauczyciel Klasy
religia Marzena Komorkiewicz IV A, IV C, V A, V B, V C, VI A, VI B, VI C,
   VI D
Bożena Mikulska VII A, VII B, VII C
ks. Grzegorz VIII A, VIII B, VIII C, III A, III B
ks. Jakub IV B, IV D
język
    polski
Grażyna Dułak VI C, VII A, VIII C
Małgorzata Gołaś V A, VIII A
Hanna Jarska IV A, V B, VI D, III A
Dorota Rychert IV B, VI A, VI B, VII B
Aleksandra Solecka IV C
Teresa Wieczerzycka IV D, V B, VII C, III B
historia Małgorzata Balsewicz IV A, IV B, IV C, IV D, VI A, VI B,
   VI C, VI D, VII B, VII C, VII B, VIII C
Aleksander Kuźmin VII A, VIII A
Katarzyna Wesołowska V A, V B, V C, III A, III B
WOS Katarzyna Wesołowska VIII A, VIII B, VIII C
język
    angielski
Krzysztof Brzozowski IV A, III A, III B
Karolina Barylla -    Borawska V B, VI A, VI B, VII A, VIII B, VIII C
Magda Kowalska IV A, IV B, V A, V C, VII C, VIII A
Iwona Orlicka IV B, IV D, VI C, III A, III B
Agnieszka Pienczke -    Dombrowska V B, VI A, VI B, VII A, VIII B, VIII C
Karolina Reinhardt IV C, V A, VI C, VI D, VII B, VI C
język
    niemiecki
Karolina Banasiak VII A, VII B, VII C, VIII A, VIII B, VIII C,
    III A, III B
Niedbalska VII A, VIII B, VIII C
matematyka Anna Brożyna IV A, IV D, VA, III B
Anna Gosieniecka IV B, IV C, V B, V C, III A
Wiesława Masowa VI D, VII A, VII B, VIII A, VIII B
Dorota Szajek VI A, VI B, VI C, VII C, VIII C
przyroda Hanna Miotke VI A, VI B, VI C, VI D
Ewa Mejer IV A, IV B, IV C, IV D
biologia Hanna Miotke V A, VII A, VII C
Ewa Mejer V B, V C, VII B, VIII A, VIII B, VIII C
chemia Monika Nawrocka -    Jesiołowska VII A, VII B, VII C, VIII A, VIII B, VIII C,
    III A, III B
EDB Monika Nawrocka -    Jesiołowska VIII A, VIII B, VIII C, III A, III B
fizyka Agata Werner VII A, VII B, VII C, VIII A, VIII B, VIII C,
    III A, III B
geografia Anna Gerber V A, V B, V C, VII A, VII B, VII C, VIII A,
    VIII B, VIII C, III A, III B
plastyka Dorota Kucharska IV A, IV B, IV C, IV D, V A, V B, V C, VI A,
    VI B, VI C, VI D, VII A, VII B, VII C
zajęcia artystyczne Dorota Kucharska III A, III B
muzyka Tomasz Przybyłowicz IV A, IV B, IV C, IV D, V A, V B, V C, VI A,
    VI B, VI C, VII A, VII B, VII C, VIII A,
    VIII B, VIII C, III A, III B
technika Ariana Andrusz IV A, IV B, IV C, IV D, V A, V B, V C
zajęcia techniczne Ariana Andrusz VI A, VI B, VI C
zajęcia komputerowe Jerzy Malz VI A, VI B, VI C
Agata Werner VI D
informatyka Ariana Andrusz IV A, IV B, IV C, V A, V B, V C, VIII B,
    VIII C
Jerzy Malz IV A, IV C, IV D, V A, V B, V C, VIII B,
    VIII C
Agata Werner VIII A
wychowanie fizyczne Mariusz Byczkowski V B, VII B, VII C, VIII C, III A
Maciej Cieślik VI A, VI B, VI C, VI D
Iwona Chudyszewicz VI B, VI C, VI D, III A, III B
Mieczysław Gierszewski IV D, VII A, VII B, VII C
Dariusz Mierzejewski IV D, VIII A, VIII B, III A, III B
Paweł Pażdziocha V A, VII A
Sobiesław Przybylski IV A, IV B, IV C
Adam Szustek V A, V B, V C
Marzena Warchoł IV A, VI A
Joanna Wojszwiłło IV B, IV C, V C, VIII B, VIII C
Jerzy Żornaczuk VIII A, III A