Dzisiaj jest          


dataWYNIKI KONKURSU

 

 


dataKONKURS PRZYRODNICZY

 

Regulamin konkursu

 

 


dataKONKURS FOTOGRAFICZNY

Temat „Czyste powietrze w roli głównej” ma przedstawiać na fotografii wrażenie czystego powietrza poprzez pokazanie piękna otaczającej nas przyrody (np. otwarte, naturalne przestrzenie bądź piękno i walory drzewa zlokalizowane w pobliżu miejsca zamieszkania ucznia) i/lub działania, które wpływają na czystość powietrza, w tym rozwiązania infrastrukturalne korzystne dla ochrony powietrza (miejska sieć ciepłownicza, odnawialne źródła energii, ścieżki rowerowe itp.)

Fotografię należy dostarczyć w wersji elektronicznej do p. Miotke lub p. Mejer wraz z opisem: imię i nazwisko autora zdjęć, klasa, adres szkoły, nazwisko nauczyciela prowadzącego nadzór nad konkursem, tytuł pracy, miejsce i data wykonania fotografii, opis zdjęcia (max. 2 zdania o miejscu wykonania, uzasadnienie wyboru) do 31 marca 2018 r.

- format: JPG (najmniejsza kompresja/najlepsza jakość)

- rozdzielczość: min 300 dpi,

- plik nie większy niż 5 MB

 

Regulamin konkursu

 

 


dataWYJŚCIE DO AKWARIUM GDYŃSKIEGO

11 stycznia klasy Va i Vc wraz z wychowawcami wybrały się na zajęcia do Akwarium gdyńskiego. Tematem spotkania była "Fauna i flora Bałtyku". Po wykładzie multimedialnym grupy przeszły do laboratorium gdzie uczniowie samodzielnie pracowali z mikroskopami i wykonywali zadania na karcie pracy.

 

 

   

 

               

 

               

 

 


dataKONKURS EKOLOGICZNY

Szkolny konkurs ekologiczny dla klas siódmych "Powietrze może być czyste" odbędzie się:

* etap 1 - 19. 01. 2018 r.

* etap 2 - 19. 02. 2018 r.

 

Regulamin konkursu

 

 


 

 

Do początku strony

 

« Nowsze wpisyStarsze wpisy »