Konkursów czytelniczych ciąg dalszy

 

2 listopada odbył się konkurs czytelniczy dla gimnazjum, ze znajomości lektury „Słoneczniki”. W konkursie niestety wzięły udział tylko trzy osoby

Konkurs wygrała uczennica kl. III c Wiktoria Biernacka

Wyniki konkursów

 

 

 

 

 

KONKURS EMPiKU

 

Bardzo dużo czasu i energii zajęła nam agitacja dotycząca udziału naszej szkoły w ww. konkursie.

Akcja była szeroko zakrojona i obejmowała oplakatowanie całej szkoły, rozmowy w klasach, rozpowszechnianie informacji przez facebook do bliższych i dalszych znajomych, publikację na stronie internetowej www.mlodagdynia.pl, zaangażowanie samorządu szkolnego, nauczycieli, rodziców itp.

Niestety konkurencja była zbyt silna i ostateczne na ponad 300 zgłoszonych szkół zajęlismy 17 miejsce, co nie wystarczyło do zdobycia nagrody.

Niemniej jednak wszystkim zaangażowanym: uczniom, rodzicom, nauczycielom i Waszym rodzinom, znajomym i znajomym znajomych serdecznie dziękujemy za głosowanie na naszą szkołę w akcji Empiku „Książki są fajne i kropka.”

 

 

KONKURS RECYTATORSKI ...

 

24 listopada uczeń klasy II f Eryk Kamiński wziął udział w konkursie recytatorskim „Mój ulubiony wiersz, mój ulubiony autor” organizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną. Eryk recytował wiersz Danuty Wawiłow "O rupakach". Konkurencja była bardzo duża i nie udało się zdobyć nagradzanego miejsca. Erykowi dziękujemy za piękny występ, chęci i gratulujemy odwagi. Uczniem opiekowała się p. M. Baranowska.