Dzisiaj jest          

dataVI KONKURS RECYTATORSKI

 

 


dataWYCIECZKA DO GDAŃSKA

 


W czwartek 18. 04. 2013 r. nasza klasa razem z klasą 4 d pojechała na wycieczkę do Gdańska. Najpierw poszliśmy do Muzeum Archeologicznego na lekcję o bursztynie, niestety wykład nie był ciekawy. Natępnie miła przewodniczka zabrała nas na spacer po Starówce. Zwiedziliśmy Żurawia i poznaliśmy jego mechanizm.
Byliśmy na ulicy Długiej, oglądaliśmy Kosciół Mariacki, Dwór Artusa, fontannę Neptuna i inne zabytki. Przewodniczka opowiadała ciekawe historie o Gdańsku. Nasza wycieczka zakończyła się smacznie w fabryce cukierków "CIUCIU".

 

Patrycja Parasińska kl. V b

Galeria zdjęć

 


dataVI KONKURS RECYTATORSKI

 

 


dataWARSZTATY EKOLOGICZNE

 

 

W dniu 26. 03. 2013 r. klasa IV c uczestniczyła w warsztatach ekologicznych "Bliżej Europy nowoczesne metody gospodarowania odpadami".
Wycieczka odbyła się w ramach współpracy szkoły z Komunalnym Związkiem Gmin Dolina Redy i Chylonki. Zajęcia odbywały się w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów EKO DOLINA w Łężycach oraz w siedzibie Związku w Gdyni. Celem wycieczki było poznanie zasad funkcjonowania zakładu, ukazanie dzieciom drogi odpadów od indywidualnego gospodarstwa do miejsca ich dalszego przetworzenia. Zajęcia warsztatowe dotyczyły zaś segregacji odpadów, niebezpieczeństw wywołanych dzikimi wysypiskami.

 

Galeria zdjęć

 


dataSPRAWDZIAN W KLASIE VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Szóstoklasistów czeka pierwszy ważny egzamin szkolny. 4 kwietnia 2013 roku, o godzinie 9.00 w całej Polsce uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych zasiądą do sprawdzianu podsumowujacego ich dotychczasową wiedzę. Jest to egzamin pisemny, trwa jedną godzinę i można na nim uzyskać maksymalnie czterdzieści punktów.
Za wszystkich uczniów klas VI trzymamy kciuki, powodzenia!!!

 


data"WIOSENNE" ZABAWY NA ŚNIEGU

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 


dataWIELKANOC

 

Prace uczniów - Wielkanoc

 


dataKWIECIEŃ

 

TEGOROCZNY KWIECIEŃ

 

      

 

 


Do początku strony

« Nowsze wpisyStarsze wpisy »